Derbi na Ozrenu otišao je na stranu sastava iz Petrova! Ozren je savladao Vranjak sa 2:1 i tako ga sustigao na tabeli, pa sada obje ekipe imaju po 17 bodova.

Ono najzanimljvije dešavalo se u finišu meča. Početkom drugog poluvremena Vlatko Vuković pogađa za prednost domaćina, da bi iskusni Gerusi u 80. minutu doni izjednačenje. Međutim, radost gostiju trajala ja samo nepun minut. Prekršaj za najstrožu kaznu pravi Goran Janković, koji uz to još dobija i drugi žuti karton, pa mora ranije u svlačionicu. Odgovornost preuzima Vlatko Vuković i preciznim udarcem donosi svom timu pobjedu i vrijedna tri boda.

OZREN – VRANJAK 2:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Vlat. Vuković (52), 1:1 Gerusi (80), 2:1 Vlat. Vuković (82, penal). Stadion: “Lužanjak”. Gledalaca: 50.  Sudija: Aleksandar Railić (Derventa). Pomoćnici: Darko Vukojević (Doboj) i Milan Čeliković (Šamac). Delegat: Vitomir Misimović (Gradiška). Kontrolor: Željko Radusin (Banjaluka). Žuti kartoni: Karajbić, Katanić (Ozren), Gajić, Vidović, Vajkić, Mikelini, Savkić (Vranjak). Crveni karton: Goran Janković (Vranjak) u 81. minutu.

Ozren: Karabajić, Sofrić, Biloglavić, Nikić (od 62. Rakanović), Katanić, Vlad. Vuković, Vlat. Vuković, Talić, Bešić, S. Vuković, Majstorović (od 46. Đurić), Martić.

Vranjak: Lukanović, Janković, Spasojević, Savanović, Gajić (od 64. Todorović), Gerusi, Vidović, Vajkić, Mikelini, Savkić, Stojanović.