Nema kraja iznenađenjima kada je Ozren u pitanju! Iznad svih očekivanja sastav iz Petrova odlično gura na drugoligaškom Zapadu, a poslednja žrtva bio je lider iz Novog Grada. Iako je Sloboda nakon pola sata igre vodila 0:2, golovima Kuridže i Vučena, ozrenci su se vratili i to već do poluvremena! Prvo je golman Ćuković pogodio sa 11 metara u 39. minutu, a nedugo zatim i Zlatan Sofrić donio izjednačenje. U nastavku susreta Sloboda je pokušavala doći do cijelog plijena, ali kako to obično biva, ostala je bez ičega. Igrao se 86. minut kada je Mirsad Šijerkić donio veliko slavlje za domaćina, koji je tako skinuo još jedan vrijedan skalp.

OZREN – SLOBODA (NG) 3:2 (2:2)

Strijelci: 0:1 Kuridža (18), 0:2 Vučen (28), 1:2 Ćuković (39, penal), 2:2 Sofrić (43), 3:2 Šijerkić (86). Stadion: “Lužanjak”. Gledalaca: 100.  Sudija: Velibor Gigović. Pomoćnici: Bojan Vujanović (oba iz Gradiške) i Goran Dukić (Srbac). Delegat: Goran Balaban (Banjaluka). Kontrolor: Dado Petrović (Brod). Žuti kartoni: Bešić, Talić (Ozren), Mijić, Vicković (Sloboda).

Ozren:Ćuković, Sofrić, Bešić, Talić, Vuković, Biloglavić, Majstorović, Martić, Kapetančić, Šijerkić, Nikić (od 82. Karajbić).

Sloboda (NG):  Majkić, Tica, Pačvara, Balaban, Ivančević, Vučen, Antonić, Mijić, Kuridža, Vicković, Dodig.