Kakvo iznenađenje u Dubravama! Tri boda otišla su na Ozren….Zasluženo, i više od toga!

Domaćin je imao inicijativu, ali su gosti iz Petrova čekali svoje prilike i vrebali iz kontranapada. Nakon kornera u 45. minutu  Samir Talić postiže veoma efektan i lijep pogodak petom za 0:1

U 59. minutu Stjepanović dobija drugi žuti karton, i Ozren ostaje sa igračem manje. Dubrave sve bacaju u napad, ali šanse promašuje Ozren (Imamović, Sijerkić, Talić).  Prijetile su i Dubrave, imale svoje šanse, ali Katanić je sjajno rukovodio odbranom Ozrena, koji je na kraju uzdignutih ruku dočekao kraj meča. Pobjeda kojoj se malo ko nadao, ali na Petrovu izgleda duvaju neki novi fudbalski vjetrovi…..

DUBRAVE – OZREN 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Talić (45). Stadion: FK Dubrave. Gledalaca: 100. Sudija: Mario Jelić. Pomoćnici: Mišo Mačkić i Nebojša Žugić (svi iz Banjaluke). Delegat: Branislav Oljača (Novi Grad).  Kontrolor: Zoran Drinić (Omarska). Žuti kartoni: Reljić (Dubrave), Imamović, Talić, Vuković (Ozren). Crveni karton: Slađan Stjepanović (Ozren) u 59. minutu.

Dubrave: Vasić, Radosavac, Hadžialagić (od 70. Demo), Gavrić, Reljić, Zorić, Milaković, Pilipović, Vukajlović (od 65. Dimitrijević), Perić.

Ozren: Karajbić, Petrović, Biloglavić, Stjepanović, Vuković (od 68. Nikić), Katanić, Šijerkić (od 90. Jaćimović), Majstorović, Rakanović, Imamović (od 88. Pupavac), Talić.