Kolo prije kraja jesenje polusezone na regionalnom “istoku”, Šekovići su se izdvojili na čelu tabele. Teže nego što su očekivali, savladali su dobru ekipu Trnovice sa 2:1 i sada imaju tri boda prednosti u odnosu na Omladinac, koji je odrigrao samo 2:2, na domaćem terenu, protiv Mladosti. Inače, ekipa iz Potočara je imala sjajan start, ali kako se bliži kraj polusezone, rezultati su sve slabiji.

Tabanci su odnijeli bodove iz Vlasenice, dok je Partizan slavio u Srebrenici.

Bez pobjednika je završen susret u Batkoviću, a domaće pobjede ostvarili su: Rudar 1925, Jedinstvo i Janja 2009.

Rezultati 14. kola:

Vlasenica – Tabanci 0:1

Rudar 1925 – Čelopek 3:1

BSK Ledinci – Sloboda 2:2

Jedinstvo – Bratstvo 2:0

Omladinac – Mladost 2:2

Šekovići – Trnovica 2:1

Guber – Partizan 0:5

Janja 2009 – Podrinje 1:0

1Šekovići1410044224+1830
2Omladinac138322710+1727
3Rudar 1925148243923+1626
4Tabanci148242317+626
5Vlasenica148062415+924
6Partizan147342618+824
7Sloboda147252321+223
8Mladost146442916+1322
9Bratstvo147163525+1022
10Trnovica146443022+822
11Podrinje146263424+1020
12Jedinstvo136162124-319
13Janja 2009143291536-2111
14Čelopek1422102037-178
15BSK Ledinci1422101241-298
16Guber1412111057-475