Fudbaleri Ozrena „kapitalizovali“ su pobjedu u Dubravama sa tri nova boda, ovaj put protiv trnske Sloge (2:0).

Odlično otvarenje tima sa Petrova, i već u trećem minutu preko Šijerkića matiran je Bekić.

Ogormne probleme gostima su pravili brzonogi  Vuković i Šijerkić,  a nedostajalo je i malo sportske sreće da domaćin već do poluvremena ima značajniju prednost.  Stativa Tomića, odličan slobodan udarac Šijerkića, te nekoliko pokušaja Majstorovića nisu završili u mreži, a dobar je bio i Bekić.  Gosti mogu da žale za prilikom Kovačevića, Ćuković je već bio savladan, ali lopta odlazi preko gola. U nastavku tačku na „i“ stavlja Vuković u 73. minutu. Treba napomenuti da je domaćin ovaj meč odigrao bez šest prvotimaca, što zbog kartona, što zbog povreda. Nedostajali su V. Vuković,  Stjepanović, Talić, Karajbić, Petrović, Katanić, ali to se previše nije osjetilo na igri tima iz Petrova koji odlično gura ove sezone….

OZREN – SLOGA (T) 2:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Šijerkić (3), 2:0 Vuković (73). Stadion: „Lužanjak“. Gledalaca: 100. Sudija: Bojan Džepina (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača (Novi Grad) i Bojan Eremić (Prijedor). Delegat: Branko Tripić (Prnjavor). Kontrolor: Dragan Nišić (Šamac). Žuti karton: Jaćimović (Ozren).

Ozren: Ćuković, Tomić, Biloglavić, Šijerkić, Vuković (od 85. Cvjetković), Majstorović, Jaćimović, Pupavac, Kapetančić (od 46. Rakanović), Nikić, Imamović.

Sloga (T): Bekić, Vujanić, Stanković, Tepić, Travar, Lukajić, Kovačević, Ivić, Beslać, Paripović, Milinović.