Fudbaleri Naprijeda krenuli su u bjeg iz opasne zone na regionalnom Zapadu ubjedljivom pobjedom protiv Ravni (4:0).

Tim iz Obilićeva do prednosti je došao u 28. minutu kada je korner izveo Sabljić, a Diljević je bio naviši u skoku na drugoj stativi i matirao Reljića za 1:0. U finišu prvog poluvremena najbolji kater susreta Obrad Tomičić pogodio je na asistenciju Ilića.

Samo što je počelo drugo poluvrijeme već je bilo 3:0! Prelijepu akciju cijelog tima Naprijeda krunisao je Tomičić svojim drugim pogotkom na asistenciju Ilića. Tačku na odličnu partiju tima iz Banjaluke stavio je Vladan Ilić u 70. minutu.

NAPRIJED – RAVAN 4:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Diljević (28), 2:0 Tomičić (45), 3:0 Tomičić (48), 4:0 Ilić (70). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 100. Sudija: Branislav Todorović (Gornji Podgradci). Pomoćnici: Bojan Aničić (Laktaši) i Srđan Radulović (Prnjavor). Delegat: Slavoljub Žujić (Srbac). Žuti kartoni: Sabljić, Trivić, Tomičić, Vasiljević, Lakić (Naprijed), Brazor , Grahovac, Kovačević (Ravan).

Naprijed: Bajić, Vasiljević (od 73. Jotanović), Novaković, Lakić, Trivić, Miletić, Ilić, Tomičić, Bojinović, Sabljić (od 50. Ozren), Diljević (od 81. Vujanić).

Ravan: Reljić, Grahovac, Milanović (od 66. Tošić), Miodragović, Kovačević, Tomaš (od 58. Gačić), Utješinović, Parhamov, Burazor, Babić, Pekija (od 50. Marinković).