Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Fudbaleri Krupe priprema na Zlatiboru završli su porazom od Napretka iz Kruševca sa 3:0, meču odigranom na Tari, pri povratku ekipe kući za Banjaluku. Strijelci za tim iz Kruševca bili su Vukanović u 9. i 35. minutu, te  Alivodić u 48. minutu. Treba reči da je kruševljanima ovo bio peti kontroni meč i peta pobjeda na pripremama.

Protiv veoma kvalitetne ekipe Napredka odigrali smo zadnju utakmicu na pripremama na Zlatiboru, tačnije na Tari bazi Napredka! U prvom poluvremenu nismo odgovorili na adekvatan način brzoj i preciznoj igri protivnika, koji je iskoristio naše dvije greške i poluvrijeme završio sa 2:0! Drugo poluvrijeme smo još hrabrije i otvorenije započeli, napravili dve izgledne šanse, ali brzo kažnjeni, pogodkom iz sumnjive situacije! Poslije toga smo bili dominantniji, napravili veći broj izglednih šansi, ali rezultat je ostao 3:0 za Napredak  – analizirao je meč Slobodan Starčević, Šef Stručnog štaba FK Krupa.

Krupa je nastupila u sledećem sastavu: Kutić, Palić (od 43. Dujaković), Jašarević, Aleksić, Vukotić, Redžić (od 45. Vidović), Milutinović, Barić (od 30. Dabić), Milanović, Ljubenović, Koljić. Još su od 75. minuta igrali: Fejzić, Šamara, Maksimović, Guskić, Makitan, Savić, Handžić, Marjanović, Zukić.

Tim iz Kruševca igrao je sa sledećih 11 igrača: Petrić, Bajić, Simonović, Tubić, Urošević, Vučić, Markoski, Milisavljević, Alivodić, Vukanović, Kasalica.

Krupa je tako zabilježila pobjedu u duelu sa Konkordiom i Radom sa po 1:0, izgubila od Mačve identičnim rezultatom, sada od Napretka (0:3), te igrala neriješeno sa Spartakom (0:0) na pripremama na Zlatiboru.