Bilo je izuzetno uzbudljivo u Semberiji na meču 23. kola regionalnog Istoka u duelu između BSK Ledinaca i Radničkog. Na kraju su slavili gosti iz Karakaja rezultatom 0:1, a strijelac jedinog pogotka bio je Ivanović u 24. minutu. Ipak, duel je obilježio kazneni udarac za domaćina duboko u sudijskoj nadoknadi. Prema očevicima, sve se događalo u 99. minutu! Ipak, Trivunić nije bio precizan, pa silni protsti gostiju prilikom odluke da glavni sudija Darko Radojčić prvo dosudi penal, a potom i da toliko produži utakmicu, na kraju urodili plodom.

Ono što ostaje zagonetno jeste da je delegat susreta Jovan Maksimović u komet sistemu unio podatak da se sve dogodilo u 82. minutu! Gdje nestade 17 minuta…..

Kada Trivić nije iskoristio jedanaesterac, jedan igrač Radničkog je glasno prokomentarisao: “Ima Boga”,a arbitar Radojčić mu je odgovorio: “Ima i vremena”!

Očigledno, da je sve bilo pripremljeno da se u Ledincima igra do YUTELA,….

BSK LEDINCI – RADNIČKI 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Ivanović (24). Stadion:”Lipik”. Gledalaca: 50. Sudija: Darko Radojičić. Pomoćnici: Danijel Mijatović i Bojan Rakić. Delegat: Jovan Maksimović (svi iz Bijeljine). Žuti kartoni: Tabalović, Ivanović, Suljić, Stevanović (Radnički).

BSK Ledinci: Sekulić, Nikolić, Radić, Trivunić, Stojanović (od 18. Nedić), Tomić, Ekmečić, Erić, Kapikul, Stevanović, Marić (od 46. Vasić).

Radnički: Stevanović, Suljić, Hercegovac, Lukić, Tabalović, Suljić, Savić, Đurđić, Ivanović, Erkić, Džafić (od 84. Hajdarević).