Jedan od derbija regionalnog Zapada u 28. rundi igran je u Čelincu gdje su se sastali domaći Čelinac i Gorica, pretendent za najviši plasman. Nažalost, umjesto opisa golova, prilika, ovaj duel zatvorićemo sa vijesti da je meč prekunut u 77. minutu zbog napada prvotimca domaće ekipe Miloša Ilića na glavnog sudiju meča Milana Garića iz Prijedora!

Do tog trenutka ništa nije naslućivalo da će doći do incidenta, gosti iz Šipova su vodili sa 1:0 pogotkom Kneževića u 15. minutu. Arbitar Garić pokazao je crveni karton Iliću, nakon čega dolazi do incidenta, i uslijedio je prekid.

Pored Garića službena lica na „Tukovima“ bili su Miran Kolar (Prijedor) i Aleksandar Milaković (Banjaluka), dužnost delegata je obavljao Nenad Mejakić (Prijedor), a  kontrolor je bio Slaviša Jaglica (Banjaluka).