Baš kako i naslov kaže, na “Šljunakri” nema bodova! Kaanovac je u banjalučkom derbiju sasvim zasluženo savladao Lauš (2:1) i tako nastavio potjeru za Dubravama. Izabranici Ranka Stanarevića će i prenoćiti kao lideri, dok Dubrave ne odigraju svoju utakmicu protiv Mladosti.

Već u 2. minutu Milošević je pogodio, a isti igrač je povisio na 2:0 pet minuta prije kraja poluvremena. U nastavku mirna fudbalska predstava, a Lauš do počasnog pogotka dolazi u finišu meča golom Nikolića.

KARANOVAC – LAUŠ 2:1 (2:0)

Strijelci: 1:0 Milošević (2), 2:0 Milošević (40), 2:1 Nikolić (85). Stadion: “Šljunkara”. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Simić (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Nikola Tadić i Marko Živković (oba iz Banjaluke). Delegat: Aleksandar Gojić (Banjaluka). Žuti kartoni: N. Račić, Aleksić (Karanovac), Miljković (Lauš).

Karanovac: Dobrijević, Lukajić, Milošević, Tomičić, Aleksić, Dedić, Munjiza, Grujić (od 82. R. Račić), N. Račić, Šteković (od 84. Kojadinović), Vrebac (od 79. Milaković).

Lauš: M. Moconja, Cvitić, D. Moconja, Bošnjak, Cunjak (od 46. M. Jovašević), Dobraš, Kosić (od 62. S. Jovašević), Žutić, Prtija, Nikolić, Miljković.