Fudbaleri Ozrena slavili su protiv novigradske Slobode i tako se približili opstanku na drugoligaškom Zapadu!

Nije sjajno krenulo za tim iz Petrova, jer je Vicković već u šestom minutu donio prednost gostima. Međutim u finišu prvog dijela igre preokret! Prvo je Vladan Katanić izjednačio u 38. minutu, da bi Srđan Vuković četiri minuta kasnije donio prednost Ozrenu. Ispostavić se da je to bio i konačan rezultat ovog meča, a domaćin sada ima 29 bodova, četiri više od Borca i pozicije koja vodi u niži rang takmičenja.

OZREN – SLOBODA 2:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Vicković (6), 1:1 Katanić (38), 2:1 S. Vuković (42). Stadion: “Lužanjak”. Gledalaca: 200. Sudija: Marko Erak (Krupa na Vrbasu). Pomoćnici: Mario Jelić (Banjaluka) i Zoran Bosančić (Srbac). Delegat: Dejan Šipka (Banjaluka). Žuti kartoni: S. Vuković, Martić, V. Vuković (Ozren), Balaban (Sloboda).

Ozren: Ćutković, Ristić (od 74. Čakarević), Martić, Katanić, V. Vuković, Lukić, S. Vuković, Ristić, Stjepanović (od 68. Stefanović), Pupovac, Sofrić.

Sloboda (NG): Majkić, Bajrektarević, Ćulibrk, Ivančević, Babić, Antonić, Dubajić (od 68. Ivičić), Da. Balaban, Kovačević, De. Balaban, Vicković (od 82. Pačavra).