Omarska je trijumfalno završila jesenju sezonu! U poslednjem kolu  dekalsiran je Borac iz Dubice (7:1). Gosti su doputovali sa samo 11 igrača, pa je u prvoj postavi igrao i 38-godišnji Mijić Zoran, čovjek koji je čak pet puta spašavo ljudske živote.

Od prve minute igralo se samo na jedan gol. U desetom minutu Grahovac je zaustavljen u šesnaestercu, a siguran izvođač jedanaesterca  je bio Zdjelar. Međutim, pet minuta kasnije, upravo je Mijić sjajno uposlio Pralicu koji je izašao sam pred Jokića i pogodio za izjednačenje. Omarska je ubacila u brzinu više i povela u 19. minutu. Panić je dobio loptu u šesnaestercu, oslobodo se svojih čuvara i precizno pogodio suprotne rašlje. U 33. minutu Romanić Darko je pogodio prečku, ali se lopta odbila do Panića koji ju je zakucao pod prečku za 3:1.

U drugom poluvreenu, Omarska je bila još dominantnija. Na samom početku Višić je zaustavljen u kaznenom prostoru, a  ovaj penal je realizirao Panić.  Najljepši gol je viđen u 56. minutu. Darko Romanić je sa dvadesetek metara sjajno pogodio same rašlje Krivdićevog gola. U 61. minutu Panić je sam pred Krividićem i rutinski ga savladava. Konačan rezultat je postavio Panić, glavom u 74. minutu. On je tako postigao sedmi gol za Omarsku, a  svoj peti na današnjoj utakmici, čime je postavio rekord u istoriji Omarske.

OMARSKA – BORAC (KD) 7:1 (3:1)

Strijelci: 1:0 Zdjelar (10, penal), 1:1 Pralica (15), 2:1 Panić (19), 3:1 Panić (33), 4:1 Panić (47 penal), 5:1 Da. Romanić (56), 6:1 Panić (61), 7:1 Panić (71). Stadion: FK Omarska. Gledalaca: 200. Sudija: Bojan Vujanović (Gradiška). Pomoćnici: Velibor Gigović (Gradiška) i Nikola Crnadak (Laktaši).  Delegat: Ljubodrag Kukavica (Gradiška). Žuti kartoni: De. Nišević (Omarska), Pekić, Pušibrk, Dedić (Borac).

Omarska: Jokić, N. Nišević, Zdjelar (od 79. De. Romanić), B. Romanić, D. Nišević, Da. Romanić (od 75. Stojnić), De. Romanić, Panić, Grahovac (od 75. Gavranović), Anđić, Višić.

Borac (KD): Krivdić, Pekić, Dedić, Mijić, Burazor, Radaković, Pralica, Đenadija, Koruga, Jaćimović, Pušibrk.