Dobra fudblska predstava u Prnjavoru i na kraju remi između Ljubića i Slobode iz Mrkonjić Grada (2:2). Domaćin je došao do prednosti u 10. minutu pogotkom Aleksandra Žižka, ali to nije obeshrabrilo goste koji u narednih deset minuta dolaze do preokreta!

Prvo pogađa Srndović, a onda i Igor Mirković, i na poluvrijeme se odlazi sa prednošću Slobode.

U nastavku meča pritisak domaćina urodio je plodom u 60 minutu, kada je Gračanin zaustavio Segića na nedozvoljen način, i bio je to jedanaesterac za domaćina, kojeg u gol pretvara Boris Žižak. Gračanin je tako samo u dva minuta dva puta požutio i svoj tim ostavio na cjedilu više od pola časa igre, ali mrkonjićani su na kraju izdržali i vraćaju se sa velikim bodom kući.

LJUBIĆ – SLOBODA (MG) 2:2 (1:2)

Strijelci: 1:0 A. Žižak (10), 1:1 Srndović (15), 1:2 Mirković (21), 2:2 B. Žižak (60, penal). Stadion: “SC Siniša Peulić”. Gledalaca: 70. Sudija: Nemanja Aleksić (Banjaluka). Pomoćnici: Aleksandar Railić (Derventa) i Dejan Milovac (Šipovo). Delegat: Mladen Stupar (Novi Grad). Kontrolor: Ljubomir Jevtić (Prijedor). Žuti kartoni: Gvozdenović (Ljubić), Malinović, Mitrić (Sloboda9. Crveni karton: Vladan Gračanin (Sloboda) u 60. minutu.

Ljubić: Ratković, Radaković, Zec, Segić, A. Žižak, Gajić (od 46. De. Subić), Burgić (od 78. Du. Subić), Gvozdenović, Tomičić, Komlenović (od 46. Jagodić), B. Žižak.

Sloboda (MG): Simatović, Mitrić, Miladinović, Nenad, Đukarić (od 70. Banjac), Srndović, Gračanin, Vidović, Radanović, Mirković, Malinović.