U okviru 19. kola Prve lige Republike Srpske, na Gradskom stadionu u Gradišci duel između Kozare i  Sutjeske iz Foče završen je  najnepopularnijim rezultatom 0:0.

Bila je to utakmica u kojoj je Kozara imala terensku inicijativu i veći posjed lopte, ali bez nekih značajnijih prilika pred protivničkim golom, čemu je uzrok čvrsta i gusta odbrana protivnika kao i težak teren koji je onemogućavao bilo kakve osmišljene akcije, dok su se gosti orijentisali na kontre.

Prvu priliku da postignu pogodak imali su domaći igrači u 40. minutu. Mile Kovačević  je s lijeve strane uputio dobar centaršut, Siniša Radoja  je na drugoj stativi glavom spustio loptu na peterac prema Vladimiru Kremenoviću koji je potpuno neometan sa peterca šutirao, ali lopta poslije njegovog udarca završava tik pored desne stative.

Gosti iz Foče  mogli su da kazne promašaj  domaće ekipe   u 42. minutu. Mojović je izveo korner sa desne strane, ubacio u kazneni prostor do Drakula  koji je dobro šutirao, ali je Ilić još bolje odbranio njegov udarac. U drugom poluvremenu domaći igrači napadali su prema golu Sutjeske  ali su se gosti branili organizovano i dobro. Uspjeli su sačuvati svoju mrežu i osvojiti jedan bod zasluženo. Vrijedno pomena u drugom poluvremenu šansa domaće ekipe  u 64. minutu, Vladimir Petković  je dobro prošao po desnoj strani, ubacio je loptu po zemlji na 6-7 metara, na nju je natrčao Siniša Radoja ali je prebacio gol.

KOZARA – SUTJESKA 0:0

Stadion: Gradski. Gledalaca: 150. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Pomoćnici: Branimir Đermanović (Čelinac) i Milan Todorović (Doboj). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Kontrolor: Drago Lukić (Prijedor). Žuti kartoni: Radoja, Zečević, Aljetić, Kovačević (Kozara), Drakul, Sekulović, Avramović, Danilović (Sutjeska).

Kozara: Ilić, Kovačević, Raspudić, Petrović, Kovljen, Radoja, Kremenović (od 80. Džombić), Mirković, Zečević, Aljetić, Petković (od 73. Petrović).

Sutjeska: Avramović, Lukić, Mrgud, Rašević, Radović (od 75. Perišić), Mojović, Sekulović (od 88. Božović), Drakul, Danilović, Mihajlović, Pljevaljčić.