Fudbaleri Mladosti  porazili su ekipu Vlasenice rezultatom 3:1, i stigli do nova tri boda. U 22. minutu  domaćin je preko Komnenića stigao u vođstvo. Poslije gola Mladost je stvorila nekoliko dobrih prilika. Međutim, fudbaleri iz Gacka propisno su se ispromašivali.

Nastavak susreta donosi poravnanje rezultata. U 50. minutu Vlasenica preko Dubačkića stiže do gola. Poslije ovog rezultatskog šoka Mladost je krenula silovito ka golu rivala. U 79. minutu ponovo je Komnenić matirao Reljića. Tačku na novu pobjedu Mladosti stavio je Goranović u poslednjim minutama susreta.

MLADOST- VLASENICA 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Komnenić (22), 1:1 Dubakčić (50), 2:1 Komenić (79), 3:1 Goranović  (90).  Stadion: Gradski u Gacku. Gledalaca: 100. Sudija: Stefan Maletić. Pomoćnici: Vasilije Milošević i Vladimir Divčić (svi iz Bijeljine). Žuti kartoni: Sušić, Ćeranić (Mladost), Dubačkić, Borić, Todorović, Vukšić (Vlasenica).

Mladost: Guzina 7, Koprivica  7, Mrković 7, Lozo 7, Goranović 7,5, Ćeranić  7, Pušara 7, Salatić 7, Sušić 7, Jokanović 6,5 (od 38. Delić 7), Komnenić  7. Trener: Željko Popović.

Vlasenica: Reljić 6,5, Čelić 6,5, Todorović 6,5, Milošević 6,5, Mijatović 6,5, Borić 6, Janjić 6,5, Matić 6,5, ( od 84. Marković -), Vukšić 6,5 (od 77. Petrović -),  Dubačkić 6,5.Trener: Vladimir Janjić.

Igrač utakmice: Rajko Komnenić 7,5 ( Mladost).