Fudbaleri Mladosti ostvarili su i drugi trijumf ove sezone na regionalnom Zapadu, pošto su prilično lako savladali Partizan iz Kostajnice sa 3:0. Sve je išlo glatko za sastav koji sa klupe vodi Branko Ponorac. Trifković je već u drugom minutu doveo domaći tim u vodstvo…..

Samo pet minuta kasnije već je bilo 2:0, a ovaj put u strijelce se upisao Jusić poslije duge akcije domaćeg sastava…..

Sve je trećim pogotkom sa 11 metara riješio Bašić u 57. minutu. Bilo je to konačnih i ubjedljivih Mladost – Partizan 3:0…….

MLADOST (KV) – PARTIZAN 3:0 (2:0)

Strijelci: 1:0 Trifković (2), 2:0 Jusić (11), 3:0 Bašić (57, penal). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: 50. Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor). Pomoćnici: Jovica Knežević (Banjaluka) i Rajko Todorović (Čelinac). Delegat: Jovica Kojić (Banjaluka). Žuti kartoni: Vučenović, Drljača (Mladost), Ćurković, Burazor, Kantar, Vuruna (Partizan).

Mladost (KV): Duraković, Jusić (od 69. Đekanović), Bašić, Vučenović, Hadžiselimović, Trifković, Drljača, Avdić, Radivojević (od 76. Perišić), Mušanović, Jurić (od 82. Kurušić).

Partizan: Đogatović, Ćurković, Kostadinović, Zgonjanin, Adžić, Lukajić, Burazor, Delismajlović, Kantar, Knežević, Vuruna.