Radnik nije savladao ekipu Željezničara u prvoj utakmici četvrtfinala kupa BiH (2:2), a trener Nebojša Milošević je bio zadovoljan poslije  završetka utakmice.

Odlična fudbalska predstava obje ekipe! Pružen je maksimum iako je teren bio očajan i natopljen vodom. Mi smo se favorizovanim gostima hrabro suprostavili. Imali smo dva puta vodstvo, a u prvih 20 minuta previše smo respektovali protivnika zbog njegove tradicije. Kasnije smo došli do svoje igre. Imali smo mi, a i oni svoje šanse pa je ovo možda i najrealniji rezultat. Mislim da su gledaoci vidjeli dobar fudbal i svi igrači na terenu su odigrali dobro. Moji igrači su pokazali da imaju pravo da se nadaju polufinalu. Čuo sam komentare o suđenju, ali nisam zadužen da govorim o sudijama, moje je da pripremim ekipu. Možda je bilo pogrešnih odluka, ali to se u fudbalu dešava. Kako god bilo  moramo da idemo naprijed. Revanš je na “Grbavici”, ali mi nećemo da se predajemo. Borićemo se do poslednje minute i vjerovati u prolaz. Moji igrači su spremni da igraju  protiv”najvećih” – rekao je Nebojša Milošević, trener Radnika.