Fudbaleri Borca slavili su u meču 5. kola na drugoligaškom Zapadu protiv Omarske (3:1), ali mnogo teže nego što se oečkivalo, jer tek u finišu meča preko rezerviste Miloša Ilića uspjeli su slomiti otpor čvrstih gostiju iz Potkozarja.
Igrao se 32. minut kada je Ćosović odigrao dubinsku loptu preko štopera,  a Simeunović je utčao, dobro primio loptu i rezantnim udarcem savladao Jokića za 1:0.
Ipak, gosti se ne predaju, pa je u 68. minutu bilo 1:1. Krecelj se zagradio na penaltiku, dobio je pas po zemlji, odnio loptu u lijevo i iz okreta pogađa bliže rašlje, a lopta je udarila u prečku pa u liniju, pa u gol pod prečku!
Ipak, junak šamčana postao je Miloš Ilić koji je u igru ušao u 70. mintu, a već u 77. je pogodio prvi put. Iz gužve na petercu lopta je izbijena na 16 metara po zemlji,  a natrčao je Ilić plasiravši  loptu po zemlji u golmanovu desnu stranu za 2:1.
U 90. minutu bilo ne 3:1. Poslije prekida sa desne strane najviši u skoku bio je  Simeunović,  dobro šutira glavom, Jokić  brani, a na odbijenu loptu natrčava Ilić i sa dva metra loptu šalje u mrežu.

BORAC (Š) – OMARSKA 3:1 (1:0)

Strijelci: 1:0 Simeunović (32), 1:1 Krecelj (68), 2:1 M. Ilić (77), 3:1 M. Ilić (90). Stadion: Gradski. Gledalaca:100. Sudija: Velibor Gigović. Pomoćnici: Dragan Kesić i Branislav Todorović (svi iz Gradiške). Delegat: Bojan Topić (Banjaluka). Kontrolor: Željko Marić (Doboj). Žuti kartoni: Dujmušić (Borac), Grahovac, Zdjelar (Omarska).

Borac (Š): Lakić, D. Ilić, Dujmušić (od 61. M. Ilić), Simeunović, Isanović, Ćosović, Delić, Milićević (od 60. Galešić), Maksimović, Bijelić, Zurapović (od 80. N. Ilić).

Omarska: Ml. Jokić, Panić, B. Romanić, D. Nišević, Da. Romanić, Stojnić (od 77. Ma. Jokić), Krecelj, Grahovac, Anđić, Milinković, Hrvaćanin (od 25. Zdjelar).