Fudbaleri Mladosti sa gostovanja iz Međeđe vratil isu se sa cijelim plijenom (1:2). Kotorvarošani su tako probili se na petu poziciju sa 18 bodova, pet manje od lidera iz karanovca, dok Ravan drži “fenjer” sa osam koliko ima i pretposlednji Milan.

Da su došli po tri boda, Kotorvarošani su pokazali odmah na početku utakmice. Mladen Đukić u 3. minutu odlično asistira Mesudu Avdiću i ovaj izlazi sam ispred golmana Krividića i plasira loptu u mrežu za 0:1. U 28. minutu igranje rukom Hadžiselimovića u svom kaznenom prostoru, sudija Jelić pokazuje na bijeu tačku. Udarac Zgodića zaustavlja Milen Kutić!

Da riješi sve u prvom poluvremenu mogao je Mladen Đukić u 44. minutu, ali mu zicer skida Krivdić.

Drugo poluvreme počelo je kao i prvo. Igrao se 57. minut, solo prodor Benjamina Radivojevića i odličan udarac lijevom nogom sa nekih 18 metara i pogađa same rašlje i dovodi Mladost  u vodstvo od 2:0. Domaći fudbaleri su onda preuzeli inicijativu i napadali. Uspjeli su u 85. minutu preko Reljića da smanje na 1:2. Ali više od toga nisu mogli, pa Mladost nosi tri velika boda za Kotor Varoš.

RAVAN – MLADOST (KV) 1:2 (0:1)

Strijelci: 0:1 Avdić (3), 0:2 Radivojević (57), 1:2 Reljić (85). Stadion: FK Ravan. Gledalaca: 50. Sudija: Slaven Jelić (Teslić). Pomoćnici: Slaviša Jovanić (Prnjavor) i Aleksandar Plavšić (Banjaluka). Delegat: Vedran Moravac (Gradiška). Žuti kartoni: Grahovac, Dalić, Reljić (Ravan), Bašić (Mladost).

Ravan: Krivdić, Grahovac (od 46. Blagojević), Gačić, Marin, Dalić (od 77. Misimović), Kovačević, Vlajnić, Burazor, Jajčanin, Zgodić, Reljić.

Mladost (KV): Kutić, Bašić, Hibić, Vučenović, Hadžiselimović, M. Tepić, Stupar, Drljača, Radivojević (od 88. Maletić), Đukić, Avdić (od 75. Jurić).