Ekipa Podrinja iz Janje je u okviru 8. kola Prve lige RS, ugostila novajliju  Željezničara Sport Team iz Banja Luke. Gosti su prvo poluvrijeme riješiili u svoju korist rezultatom 1:0 i dobro su se držali sve do 73. minuta kad su domaćini izjednačili, a zatim i preokrenuli rezultat.Trener Senad Hadžić je napravio mudar potez kad je u igru uveo Barjektarevića i Sajtanovića koji su preokrenuli tok igre.

Gosti sa “Predgrađa” mogu da žale, jer su kod 0:1 imali veliku priliku, ali Marković je bio neprecizan sa nekoliko metara. Kasnije se to sve osvetilo i samo u roku od 120 sekundi otišlo na stranu Podrinja.

PODRINJE-ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM  2:1 (0:1)

Strijelci: 0:1 Krunić (40, penal), 1:1  Beširević (73), 2:1 Sajtanović (75). Stadion: FK Podrinje. Gledalaca: 400. Sudija: Dražen Vasiljević (Doboj). Pomoćnici: Davor Maksimović (oba iz Doboja) i  Božidar Rustić (Gradiška). Delegat: Milorad Posić (Zvornik). Kontrolor: Boro Elčić (Istočno Sarajevo). Žuti kartoni: Jusufović, Hamzić, Došlo, Pavić (Podrinje), Čolić, Bosančić, Jokanović, Ostojić, Šatara (Željezničar). Crveni karton: Elvir Hamzić (Podrinje) u 85 minutu.

Podrinje: Radić, Jusufović, Hamzić, Redžić (od 46. Barjektarević), Đokić (od 46. Sajtanović), Vujić, Arnautović, Došlo, Čebić, Beširević (od 81. Pavić), Karjašević.

Željezničar Sport Team: Kukrika, Čolić, Pavlović, Bosančić, Marković, Krunić (od 79. Kuzmanović), Jokanović (od 85. Šaula), Petković, Ostojić, Bilal (od 69. Šatara), Malić.