Bojan Marković, mladi napadač Željezničar Sport team se razgoropadio! Golovi padaju kao na filmskoj traci, a poslednja dva “utrpao” je Sutjesci, za pobjedu svog tima protiv Sutjeske (2:1), kojom je četa s “Predgrađa” došla do 11. boda u sezoni, i pogled prema “Ligi za prvaka” više ne izgleda tako daleko….

Željo je bio bolji tokom svih 90 minuta igre, iako su gosti zahvaljujući majstoriji Marka Ivanovića sve do 40. minut imali rezultatski egal, kada je Marković u svom stilu pogodio, za ispostaviće se kasnije, konačan rezultat i pobjedu svog tima vrijednu tri boda.

Već sada je jasno da izabranici trenera Zorana Ćurguza mogu sasvim ravnopravno igrati sa svim ekipama, iako su po godinama daleko najmlađi tim, ne samo u eliti Srpske, već na cjelokupnom prostoru Bosne i Hercegovine!

Željina mašina nakon početnog kašljucanja sve je “ubitačnija”, i bodovi se redaju, na radost svih kojima je “Predgrađe” na srcu…..

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – SUTJESKA 2:1 (2:1)

Strijelci: 1:0 Marković (4, penal), 1:1 M. Ivanović (32), 2:1 Marković (40). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 100. Sudija: Vojislav Vuković (Brčko). Pomoćnici: Davor Maksimović i Milan Todorović (oba iz Doboja). Delegat: Boško Furtula (Višegrad). Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik). Žuti kartoni: Ostojić, Bilal, Kalabić, Bosančić (Željezničar Sport Team), Mulić, Mrgud, V. Ivanović, Lukić (Sutjeska).

Željezničar Sport Team: Avdukić, Čolić, Kuprešak, Babić, Kulenović, Bosančić, Marković (od 90. Baštić), Bilal (od 76. Knežević), Ostojić (od 38. Šaula), Kuzmanović, Kalabić.

Sutjeska: Terzić, Mrgud, Rašević, Radović (od 72. Lukić), Sekulović, Okuka, V. Ivanović, M. Ivanović, Mulić, Pljevaljčić, Milić.