Stanko Malinović vodi Goricu prema Drugoj ligi!

Pogotkom u 36. minutu Malinović je svom timu donio zlata vrijedan trijumf na gostovanju u Banjaluci kod Naprijeda (0:1) u ne pretjerano kvalitetnom meču, ali na kraju samo se bodovi pišu.

Banjalučani su tokom svih 90 minuta bili ravnopravan rival, a velike zamjerke imali su na suđenje sudijske trojke koju je predvodio Vladimir Ančić iz Prnjavora, što je na kraju rezultiralo i sa dva crvena kartona, pa su naprijedovci meč završili samo sa osam igrača u polju (plus golman). na kraju derbi je presudio jedan maestralan potez Malinovića koji je uspio pobjeći svojim čuvarima i matirati Berića što je bil odovoljno da gosti krenu za Šipovo pjevajući…..

NAPRIJED – GORICA 0:1 (0:1)

Strijelac: 0:1 Malinović (36). Stadion: FK Naprijed. Gledalaca: 150. Sudija: Vladimir Ančić (Prnjavor). Pomoćnici: Bojan Stojković (Srbac) i Veljko Makitan (Gradiška). Delegat: Gojko Đurić (Mrkonjić Grad). Žuti kartoni: Lakić (Naprijed), Mešić, Šumar (Gorica). Crveni kartoni: Boris Lakić (Naprijed) u 82. minutu, Boban Knežević (Naprijed) u 80. minutu.

Naprijed: Berić, Pantić, Lakić, Jotanović, D. Ćurković, Jaćimović (od 46. Sredić), Knežević, Glamočić, Jovanić (od 85. Batos), M. Ćurković, Panić (od 56. Simić).

Gorica: Ilić, Jović, Šumar, Mitrić, Kljajić, Ivić (od 87. Relja), Gajanović, Mešić, Prole (od 71. Ćurko), Malinović, Ružičić (od 90. Trivunović).