Sloga i Sutjeska podijelili su bodove, odigravši 2:2. Dobojlije će do kraja prvenstva voditi grčevitu borbu za opstanak, a imaju čak devet utakmica bez pobjede, koju su posljednji put ostvarili 28. oktobra prošle godine.

U ovoj sedmici, uslijedila je šok terapija, jer na klupu Sloge imenovan je iskusni Danimir Milkanović, koji bi trebao da ostvari cilj – opstanak.

Poveli su gosti iz Foče preko Mojovića u 11. minutu, da bi do kraja prvog dijela, Lukić u 21. i Radović u 40. minutu preokrenuli na 2:1.

U nastavku, gosti stiću do izjednačenja preko iskusnog Raševića u 64. minutu.

Imale su domaći fudbaleri priliku za pobjedu, ali iskusni Borislav LUkić, nije uspio realizovati jedanaesterac.

SLOGA – SUTJESKA 2:2 (2:1)

Strijelci: 0:1 Mojović (11), 1:1 Lukić (21), 2:1 Radovanović (40), 2:2 Rašević (64).

Stadion: “Luke”. Gledalaca: 100. Sudija: Slaviša Mazić (Vlasenica). Žuti kartoni: Subašić (Sloga), Mrgud, Pljevaljčić (Sutjeska).

SLOGA: Jupić, Janković, Hadžimujić, Subašić (od 66. Gavrić), Lazić, Lukić, Blagojević, Ivešić, Čebić, Radovanović, Ristić. Trener: Danimir Milkanović.

SUTJESKA: Avramović, Lukić (od 55. M. Ivanović), Filipović, Mrgud, Rašević, A. Ivanović (od 60. Radović), Mojović, Sekulović (od 81. Božović), Drakul, Danilović, Pljevaljčić. Trener: Miljan Radanović.