Omarska je imala priliku da se pobjedom u Prnjavoru u potpunosti približi vodećim ekipama, ali je Ljubić nakon preokreta pobjedio 3:2 i tako Omarsku udaljio od mogućnosri da jesenji dio prvenstva završi na samom vrhu.

Počelo je dobro za goste. U 18. minutu Panić je pogodio mrežu Ljubića lijepim šutem sa 18 metara. Iz tog perioda treba izdvojiti dobru priiliku za Grahovca, koji je slabo šutirao iz povoljne situacije. Domaćin je izjednačio u 33. minutu nakon jedne lijepe solo akcije Aleksandra Žižka koji je predriblao nekoliko igrača Omarske i savladao Jokića. Međutim, samo tri minute kasnije Panić je uzvratio istom mjerom. Lijepo ga je proigrao Dejan Romanić, loptom u prostor, Panić je potom u svom maniru napravio pravi slalom kroz odbranu Ljubića i po drugi put savladao golmana Trivičevića.

Na samom startu drugog poluvremena iskusni Prodanović je uspio iskoristiti jedan ”otpadak” u šesnaestercu gostiju i izjednačiti na 2:2.  Ljubić je nastavio sa atacima i u tome je uspio u samom finišu utakmice. Prije toga su imali nekoliko dobrih prilika, dva puta su bili sami pred golmanom Jokićem, ali nisu uspjeli postići gol. U 80. minutu nakon prekida, lopta je ubačena u šesnaesterac Omarske, stvorila se gužva u kojoj se najbolje snašao Subić i punom nogom zakucao loptu u mrežu Omarske za pobjedu domaćih.

Vjerovatno je na igru Omarske uticalo i veselje povodom svadbe Mirka Hrvaćanina, koji je stao na ”ludi kamen”.

LJUBIĆ – OMARSKA 3:2 (1:2)

Strijelci: 0:1 Panić (14), 1:1 A Žižak (33), 1:2 Panić (36), 2:2 Prodanović (50), 3:2 Subić (76). Stadion: Borike. Gledalaca: 100.  Sudija: Zoran Tripunović (Doboj). Žuti kartoni: Vrhovac, Subić, Trivičević (Ljubić) Grahovac, B.  Romanić, D. Nišević, Gavranović (Omarska).

Ljubić: Trivičević, Adamović, Prodanović (Malešević), Vrhovac, B. Žižak, Kovačević, Segić, Todorić, A. Žižak, Mušinović, Subić. Trener: Milorad Segić.

Omarska: Jokić, Anđić, D. Nišević, B. Romanić (Gavranović), N. Nišević, Grahovac (Vujković), Zdjelar, De. Romanić, Da. Romanić, Panić, B. Rosić (Pađan). Trener: Milenko Vuleta.