Fudbaleri Lijevča su u okviru 17. kola Regionalne lige-grupa Zapad ,očekivano i potpuno zasluženo na svom terenu savladali Brdo iz Hambarina sa 3:1.
Prvo poluvrijeme nije donijelo previše uzbuđenja na terenu, pa se na odmor otišlo pri rezultatom 0:0.
U 64. minutu Željko Đukanović se probio s lijeve strane u kazneni prostor, prošao jednog fudbalera, a zatim savladao golmana Jadranka Vidovića za 1:0. Nisu se gosti oporavili od šoka, a uslijedio je novi!   Bojan Erceg je ubacio loptu u šesnaesterac iz slobodnjaka, a tamo se u gužvi nakon odbijene lopte najbolje snašao Bojan Tomić, koji zabija za 2:0.
U 85. minuti ,bilo je 3:0 za Lijevče, veliku grešku golmana gostiju Vidovića koji je bespotrebno istrčao van šesnaesterca i loše ispucao loptu koristi Dragan Dumonić koji sa lakoćom posprema loptu u praznu mrežu za 3:0.
U 90 minuti Miloš Karanović je u solo akciji po desnoj strani prošao nekoliko domaćih igrača nakon čega je uputio dobar šut i savladao domaćeg golmana Milovana Marjanovića za konačnih 3:1.

LIJEVČE – OFK BRDO 3:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Đukanović (64), 2:0 Tomić (66), 3:0 Dumonić (85), 3:1 Karanović (90). Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 50. Sudija: Nemanja Šestić. Pomoćnici: Igor Balać i Branislav Todorović (svi iz Banjaluke). Delegat: Branko Stojnić (Banjaluka). Žuti kartoni: Dumonić (Lijevče), Harambašić, Zdjelar (OFK Brdo).

Lijevče: Marjanović, Zekonja (od 88. Ilić), Đuranović, Lekić, Tomić, Knežević (od 66. Milutin), Dumonić, Đukanović, Kočić, Daljević (od 46. Erceg), Blesić.

OFK Brdo: Vidović, Karajica (od 62. Musić), Islamovski, Karupović, Zdjelar, Babić, Karanović, Miljević (od 70. Ramić), Deumić, Mešić, Kljajić (od 46. Grahovac).