Kotorvaroška Mladost savladala je Lijevče u Novoj Topoli sa 3:1 u okviru 28. kola na regionalnom Zapadu.

Izabranike trenera Branka Ponorca do pobjede  je nosio   mladi napadač  Srđan Jurić koji je postigao dva gola.

U 28. minuti Željko Đukanović je izborio jedanaesterac nakon što ga je nepropisno zaustavio  Mušanović. Dragan Dumonić promašio penal poslavši loptu daleko iznad prečke.

U 41. minutu Enis Mušanović je u solo prodoru nanizao četiri igrača  Lijevča, šutirao sa ivice kaznenog prostora, pogodio donji desni ugao čuvara mreže domaćina za 0:1 i rezultat prvog poluvremena.

Igrao se  50.minut  kada  Srđan Jurić  kao brzi voz prošao po strani, izašao sam sa golmanom Milovanom Marjanovićem  i  rutinski ga savladao za 0:2.

Ponovo je Željko Đukanović izborio jedanaesterac, koji je u gol pretvorio  on za 1:2.

Milan Đukić je probio po lijevoj strani, kvalitetno ubacio u sredinu gdje je natrčao Enis Mušanović, šutirao, ali lopta pogađa prečku gola  Lijevča. Kotorvarošani su  do trećeg gola došli u dva poteza, golman Milan Kutić je  ispucao loptu, pronašao napadača Srđana Jurića koji se ponovno oslobodio čuvara i  rutinski svladao Marianovića za 1:3.

LIJEVČE – MLADOST (KV) 1:3 (0:1)

Strijelci:0 :1 Mušanović (41), 0:2 Jurić (50), 1:2 Đukanović (55, penal), 1:3:Jurić (87) . Stadion: FK Lijevče. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Džepina. Pomoćnici: Milan Gvozden i Bojan Eremić (svi iz Prijedora ). Delegat: Željko Rodić (Kozarska Dubica). Žuti karton: Đuranović (Lijevče).

Lijevče: Marjanović, Zekonja (od 83. Peulić), Tešić, Ilić, Đuranović, Erceg (od 45. Kerezović), Dumonić, Đukonović, Kočić, Perić, Ljubojević.

Mladost: Kutić, Žarić, Đurić, Vučenović, Hadžiselimović, Tepić  (od 88. Muždekić), Đukić, Radivojević (od 70. Pucarević), Mušanović, Đaković, Jurić.