U okviru 5. kola prvoligaškog karavana Sloga  je kao domaćin bila bolja savladavši Drinu iz Zvornika rezultatom 3:1. Domaćin je bio bolji tokom cijelog susreta. Utakmica je dobro otvorena preko kapitena  Komarčevića u 15 minutu. Bilo je još prilika ali bez realizacije. U nastavku Ristić je sa dva gola osigurao pobijedu, ali je rezervista Spasojević u finišu smanjio rezultat. Sloga je i dalje lider na tabeli sa 13 bodova, jer Borac ima susret manje.

SLOGA (GC)-DRINA 3:1 (1:0)
Strijelci: 1:0 Komarčević (15),  2:0 Ristić (54), 3:0 Ristić (80), 3:1 Spasojević (86). Stadion: u Velikoj Obarskoj. Gledalaca: 150. Sudija: Jovo Karić. Pomoćnici: Strahinja Vuković (oba iz Trebinja), i Đorđe Grubačić  (Istočno Sarajevo). Delegat: Boško Furtula (Višegrad). Kontrolor:  Goran Muharemović (Istočno Sarajevo).  Žuti kartoni:  Matović (Sloga GC), Jevtić, Jokić, Molerović (Drina).
Sloga (GC): Bodiroga, Panić, Matović (od 87. Miljković), Arnautović, Ristić (od 84. Labović), Nikolić, Macanović (od 76. Vasić),  Komarčević, Mihailović, Leković, Marković.
Drina (Z): Bogičević, Trifković, Jevtić, Ilić, Mitrović, Blagojević (od 62. Damjanović), Marković (od 69. Spasojević), Stupar, Jokić, Molerović, Ninić.