Omladinac i Šekovići nastavljaju da nižu pobjede. U ovom kolu bili su više nego ubjedljivi. Omladinac je sa 6:1 pobijedio Janju 2009, dok su Šekovići sa 8:0 deklasirali Guber.

Sloboda i Partizan vratili su se kući sa cijelim plijenom sa gostovanja u Vlasenici odnosno Batkoviću.

U preostalim susretima, domaće ekipe su upisale bodove.

Strijelci su bili veoma raspoloženi i postigli 41 gol na 8 utakmica odnosno 5,12 po jednom meču.

Rezultati 10. kola: 

Vlasenica – Sloboda 1:3

Čelopek – Bratsto 4:2

Tabanci – Mladost (BS) 2:1

Rudar 1925 – Trnovica 3:2

BSK Ledinci – Partizan 1:2

Jedinstvo – Podrinje 3:2

Omladinac – Janja 2009   6:1

Šekovići – Guber 8:0

1Omladinac9810243+2125
2Šekovići107033117+1421
3Mladost (BS)105322110+1118
4Rudar 1925105233220+1217
5Tabanci105231713+417
6Bratstvo105142620+616
7Jedinstvo95131915+416
8Sloboda105141717016
9Vlasenica105051213-115
10Podrinje104242419+514
11Partizan104241515014
12Trnovica103431919013
13Čelopek102261823-58
14Janja 200910127829-215
15Guber10127838-305
16BSK Ledinci10118727-204