Fudbaleri Sloge iz Gornjeg Crnjelova zabilježili su još jednu pobjedu na drugoligaškom istoku RS. Pao je i Leotar iz Trebinja i to ubjedljivo rezultatom 3:0. Domaća Sloga krupnim koracima grabi ka Prvoj ligi RS. Za vodstvo u prvom poluvremenu pobrinuo se Panić u 37. minutu, a u nastavku dva kaznena udarca u gol pretvaraju Karaman i Miljković za uvjerljiv trijumf.

SLOGA (GC) – LEOTAR 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 S. Panić  (37), 2:0 Karaman (47, penal), 3:0 Miljković (63, penal).  Stadion: FK Mladost u Velikoj Obarskoj. Gledalaca: 100.  Sudija:  Čedomir Milošević (Zvornik). Pomoćnici: Mile Barjaktarević i Slobodan Marković (oba iz Bijeljine). Delegat: Saša Grekulović (Brčko). Kontrolor: Dragoslav Damjanović (Brčko). Žuti kartoni: Karaman (Sloga), Andrić, Todorović (Leotar).

Sloga (GC): Bodiroga, S. Panić, Zec (od 78. Ružičić), Đurić (od 76. Dupor), Simikić, Karaman (od 86. B. Panić), Komarčević, Trifković, Marković, Lazić, Miljković.

Leotar: Perišić,  Andrić, Janjić, Zečević, Medan, Spaić, Begenušić, Ramić, Ristić, Todorović, Prelo (od 68. Brković).