Fudbaleri Lauša savladali su Slogu iz Rakelića sa 4:1 u okviru 7. kola na regionalnom Zapadu. Domaćin je poveo u 8. minutu preko Nikolića, a gosti preko Stojića u 21. minutu dolaze do izjednačenja, što je bio i rezultat prvog poluvremena. U nastavku samo za sedam minuta tim iz Banjaluke postiže tri gola u rasponu od 71. do 78. minuta. Prvo je Žutić maestralno pogodio iz slobodnog udarca, a onda još dvije kontre riješvaju Žutić i Nikolić za ubjedjiv trijumf.

Lauš se probio na drugu poziciju sa 16 bodova na svom kontu, dok je Slog pri dnu sa svega pet bodova.

Pogledajte tri gola sa ove utakmice ……

LAUŠ – SLOGA RAKELIĆI 4:1 (1:1)

Strijelci: 1:0 Nikolić (8), 1:1 Stojić (21), 2:1 Žutić (71), 3:1 Žutić (76), 4:1 Nikolić (78). Stadion: OFK Lauš. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Aničić (Laktaši). Pomoćnici: Nemanja Davidović i Milan Basrak (oba iz Prijedora). Delegat: Branko Stojnić (Banjaluka). Žuti karton: Nišević (Sloga Rakelići).

Lauš: M. Moconja, D. Moconja, Papić, Bošnjak, Lakić, Dobraš, Vučić (od 65. Galić), Žutić (od 78. Lužija), Prtija, Nikolić, Miljković (od 73. Ožegović).

Sloga Rakelići: Inđić, Kecman, Vujičić, Sr. Torbica, Marinović, Stanković, D. Tambić, Stojić, Nišević, B. Tambić, Torbica (od 78. Radanović).