U posljednjoj kontrolnoj utakmici pred nastavak sezone Laktaši su pobijedili vrlo dobru ekipu Dubrava poslije preokreta. Poveli su ”domaći” u 13. minuti preko Slaviše Vukajlovića. Laktaši se vraćaju poslije dva minuta, a pogodak za izjednačenje rezultata postiže Slađan Lekić.
Preokret stiže u sedmoj minuti drugog poluvremena, Lekić je sjajno promiješao odbranu Dubrava i uposlio Mihaila Šipovca koji zabija za 2:1.

Laktaši su pružili odličnu partiju, stvorivši veliki broj izglednih prilika, pa s puno optimizma čekaju prvo proljetno kolo, koje je na programu idućeg vikenda.

Trener Miljan Bajić na djelu je vidio 18 igrača, a utakmicu su počeli: Metlar, Šavija, Telić, Trninić, Keleman, Bursać, Radetić, Šipovac, Bajić, Banjac, Lekić. Još su igrali: Blagojević, Popović, Palikuća, Sukara, Vukoman, Oroz, Metlar.

S druge strane Stojan Timarac na teren u Krupi na Vrbasu poslao je sledeći sastav: Vasić, Berić, Milaković, Hadžialagić,Pilipović, Kisin, Janković, Perić, Vukajlović, Reljić, N. Gavrić. Još su igrali: Radosavac, Glišić, Velagić, Kos, M. Demo, V. Gavrić.