U zanimljivoj fudbalskoj predstavi fudbaleri Laktaša savladali su banjalučki BSK (4:1) u drugoj pripremnoj utakmici.

Slađan Lekić, povratnik u Laktaše postigao je dva pogotka, u 16. i 41. minuti. Treći pogodak djelo je Uroša Stamenkovića u 43, dok je četvrti gol postigao Cvijo Banjac u 85. minutu utakmice. Strijelac za Romantičare s “Čaira” bio je Branko Aleksić iz penala u 45. minuti.

Naredne provjere Laktaše očekuju na turniru u Aleksandrovcu, 27. i 28. jula, gdje će igrati sa Slobodom iz Donjih Podgradaca i boljim iz duela Potkozarje-Crni Vrh.

Trener Vranješ je kombinovao 21. igrača. Utakmicu su počeli: Blagojević, Rogić, Trninić, Javorac, Keleman, Novković, Erceg, Kavržić, Glišić, Stamenković, Lekić. Još su igrali: Arežina, Banjac C, Banjac N, Bursać, Šipovac, Savić, Sukara, Popović, Palikuća, Laješić.