Laktaši su odigrali i treću pripremnu utakmicu uoči nastavka šampionata u Drugoj ligi, a rival je bio Lijevče iz Nove Topole, ekipa koja ima visoke ambicije na regionalnom Zapadu. Na kraju zanimljivog meča rezultat je bio 2:2.

Poveo je domaćin Lijevče u 34. minuti, kada je nakon slobodnog udarca indolentnost zadnje linije gostiju kaznio Bojan Tomić. Dvije minute kasnije rezultat poravnava Slađan Lekić poslije asistencije Mihaila Šipovca. Igrao se peti minut nastavka kada Lijevče dolazi do nove prednosti. Centrirao je s boka Siniša Ilić, golman Vedran Metlar slabo odreagovao što je bilo dovoljno da se mreža zatrese. Konačnih 2:2 postavio je kapiten Laktaša Branko Keleman u 66. minuti susreta, asistent je bio Filip Palikuća.

Lijevče: Marjanović, Tomić, Lekić, Đuranović, Zekonja, Blesić, Kočić, Dumonić, Erceg, Knežević, Daljević.  Još su igrali: Dedić, Milutin Mataruga, Ljevar, Peulić, Sekulić, Ilić.

Laktaši: V. Metlar, Šipovac, Šavija, B. Trninić, Keleman, Bursać, Radetić, Popović, Sukara, Banjac, Lekić. Još su igrali: Blagojević, Laješić, Matić, S. Metlar, Oroz, Palikuća, S. Trninić, Vukoman.