Pioniri Laktaša su prvaci Omladinske lige FSRS za sezonu 2017/18, pošto su u finalnoj utakmici, u kišom okupanom Prnjavoru, savladali domaći Ljubić rezultatom 3:0. Goste je u vođstvo doveo Miloš Rogić pogotkom u 26. minuti. Isti igrač je u 61. minuti susreta uvećao prednost Laktaša, a sve dileme su bile riješene pet minuta poslije, kada je sjajnu akciju gostujućih fudbalera krunisao golom Dejan Božičković.

LJUBIĆ – LAKTAŠI 0:3 (0:1)

Strijelci: 0:1 Rogić (26), 0:2 Rogić (61), 0:3 Božičković (66). Stadion: “SC Siniša Peulić”. Gledalaca: 100.

Ljubić: Jeličić (od 62. Lukić), Šarčević (od 60. Mitrović), Stojčić, Mišić, Hamzić T. (od 40. Gavrić), Kitić (od 40. Stokić), Hamzić M. (od 60. Crnojević), Lazarević, Rudić, Živković, Trivičević. Trener: Boris Žižak.

Laktaši: Ješić (od 68. Radetić), Vučković (od 68. Pejčinović), Novaković, Todorović, Subotić, Lekić, Bundalo, Rogić, Božičković, Tomić, Uletilović (od 68. Gradina). Trener: Saša Bursać.