Fudbaleri Laktaša savladali su u gostima Dubrave 3:2 u šestoj i posljednjoj pripremnoj utakmici.

Poveli su gosti u 40. golom Stamenkovića. Dubrave u 54. izjednačuju preko Tatića, da bi deset minuta kasnije i preokrenuli na 2:1 zahvaljujući strijelcu Vukajloviću.

Poravnanje Laktašima u 73. minutu donosi Lekić, a konačan rezultat postavio je dva minuta kasnije Banjac nakon lijepe asistencije Glišića.

Dubrave će u prvom kolu Druge lige, narednog vikenda, biti domaćin Slobodi, a Laktaši će gostovati Omarskoj.

Meč su za Laktaše počeli su: Pejaković, Keleman, Banović, Telić, Šavija, Novković, Glišić, Erceg, Popović, Lekić. Stamenković. Još su igrali: Trninić, C. Banjac, Kavržić, Savić, Rogić.

S druge strane, Dubrave su u ovom meču nastupile u sastavu: Vasić, Radosavac, Petković, Velagić, Milaković, Tatić, M. Demo, Vukajlović, Drndić, Đorđić, Popović.  Još su igrali: Hamzić, Nježić, Ilić, Gavrić.