Fudbaleri Željezničar Sport team napravili su važan korak ka “Ligi za prvaka” pošto su u okviru 18. kola savladali Rudar Prijedor sa 3:1 Izabranici trenera Zorana Ćurguza sada imaju 24 boda, dok su “zeleno-crni” ostali na 31.

Nije dobro krenulo po domaćina jer je već u trećem minutu Ramić donio prednost prijedorčanima, ali kako je utakmica odmicala tako je Željo preuzimao kontrolu igru, stvarao prilike, a kao plod takve igre došla su i dva pogotka sjajnog Luke Kulenovića, prvo u 25. minutu za izjednačenje, a potom i za preokret 11 minuta kasnije.

U nastavku meča prvi snajperista lige Bojan Marković u 60. minutu došao je do svog 11 pogotka, za trijumf  Želje od 3:1.

ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM – RUDAR PRIJEDOR 3:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Ramić (3), 1:1 Kulenović (25), 2:1 Kulenović (36), 3:1 Marković (60). Stadion: “Predgrađe”. Gledalaca: 150.  Sudija: Vojislav Vuković (Brčko). Pomoćnici: Božidar Rustić (Gradiška) i Radmilo Vuković (Bijeljina). Delegat: Milenko Đurić (Modriča). Kontrolor: Zoran Taborin (Zvornik). Žuti kartoni: Bosančić, Bilal, Kulenović, Teodorović, Babić (Željezničar Sport team), Dizdarić, Kukavica, Mujagić, Marmat (Rudar Prijedor).

Željezničar Sport team: Avdukić, Čolić, Kuprešak (od 90. Šaula), Babić, Kulenović, Bosančić, Marković (od 76. Teodorović), Bilal, Kuzmanović (od 90. Kalabić), Milanović, Petrović.

Rudar Prijedor: Hamzabegović, Ramić (od 76. Sajak), Lezić, Dizdarić, Gavranović, Pekija, Kukavica (od 57. Kovačević), Mrkić (od 61. Marmat), Mujagić, Marić, Davidović.