Fudbaleri Krupe plasirali su se očekivano u 1/8 finala Kupa RS, pošto su kao gosti u Kozarskoj Dubici savladali niželigaša Radnika (0:4). Domaćin je na izneneđenje u prvih 45 minuta pružio i više nego dostojan otpor kombinovanom timu Slobodana Starčevića, koji je u nastavku dodao gas i sa četiri pogotka ovjerio vizu među 16 najboljih ekipa u Kup takmičenju RS.

Ovaj duel imao je i lijepu predigru, jer je prije početka utakmice Krupa domaćinu poklonila dvije fudbalske lopte, zastavicu i klupski paket.

S druge strane domaćin, odnosno Nenad Babić počastio je večerom oba kluba, pa je tako u Kozarskoj Dubici steklo se još jedno lijepo fudbalsko prijateljstvo, koje sasvim sigurno neće završiti samo na ovoj utakmici….

RADNIK  (KD)- KRUPA 0:4 (0:0)

Strijelci: 0:1 Makitan (48), 0:2 Koljić (65), 0:3 Milanović (84), 0:4 Dujaković (88). Stadion: FK Borac u Kozarskoj Dubici. Gledalaca: 200. Sudija: Stojan Vukota. Pomoćnici: Bojan Vujanović i Božidar Rustić (svi iz Gradiške). Delegat: Goran Mikanović (Prijedor). Žuti karton: Mandić (Radnik).

Radnik: Burić, Mandić, Ljubijankić, Štrbac, Mihaljević (od 33. Kuburić), Mijuk, N. Krivdić (od 75. Jarić), E. Krivdić, Burazor, Došenović, Gorinjac (od 69. Marinković).

Krupa: Kutić, Maksimović, Makitan, Koljić, Palić, Vidović, Dabić, Ilić, Barić (od 65. Milanović), Marjanović (od 60. Dujaković), Šamara (od 65. Ljubenović).