Igrala se prva minuta nadoknade prvog poluvremena, kada je Makedonac Velkoski prelijepo pogodio sa distance i doveo Sarajevo u vodstvo kojim se otišlo na odmor, a ispostaviće se kasnije da je to bio i konačan rezultat ovog meča.

-Mislimo da je bila prenervozna utakmica. Znamo da je Sarajevo imalo breme, ali nije bilo ništa da se vidi osim tog gola. Nismo na kraju šutnuli ka golu protivnika, iako smo imali neke prilike, tako da je rezultat sasvim realan –  rekao je Slobodan Starčević, kormilar Krupe.

SARAJEVO – KRUPA 1:0 (1:0)

Strijelac: 1:0 Velkoski (45). Stadion: Asim Ferhatović Hase. Gledalaca: 1.000. Sudija: Ilija Živković (Orašje). Žuti kartoni: Rahmanović, Sarić (Sarajevo).

Sarajevo: Pavlović, Hodžić (od 63. Mustafić), Šabanović, Stanojević, Kuzmanović (od 90. Lelić), Sarić, Rahmanović, Velkoski, Mujakić, Šofranac i Halilović.

Krupa: Fejzić, Nikodijević, Aleksić, Vukotić, Maksimović, Balabanović (od 69. Lukić), Mirosavljević, Ljubenović (od 58. Dujaković), Marjanović, Galesić i Fajić.