Fudbaleri Krupe izborili su plasman u drugo kolu Kupa Grada Banjaluka  teže nego što se očekivalo, pošto su  savladali drugoligaša  BSK-a poslije boljeg izvođenja penala 6:5. Nakon regularnih 90 minuta igre, bilo je  neriješeno 1:1.

Poveli su banjalučki „romantičari“ u 52. minutu golom Stefana Trivana, a izjednačio je Stefan Barić u 65. minutu. Penal za Banjalučane promašio je strijelac u regularnom dijelu Trivan, tako da Krupljani nastavljaju da brane pobjednički pehar u ovom takmičenju. U polufinalu Kupu Grada Banjaluka Krupa putuje u Zalužane gdje je čeka “bundesligaš” Mladost Farmaprom.

BSK – KRUPA 1:1 (PENALIMA 5:6)

Strijelci: 1:0 Trivan (52), 1:1 Barić (65). Strijelci iz penala: Savić, Dujaković, Banjac i Maksimović za BSK, a Koljić, Mirković, Dujaković, Čomor, Kartal za Krupu. Stadion: Krupe. Gledalaca: 100. Sudija: Ognjen Valjić (Banjaluka). Žuti kartoni: Trninić (BSK), Vidović (Krupa).

BSK: Ratković, Jekić, Milić, Trninić, Trivan, Savić, Milojević, Bamburać (od 69. Jović), Banjac, Dujaković, Maksimović. Trener: Marko Maksimović.

KRUPA: M. Ilić, Halilović (od 46. Čomor), Kartal, Maksimović, Vuković, Vidović (od 62. Ljubenović), Redžić (od 46. Dujaković), Barić, Šamara (od 62. Koljić), Milanović (od 62. Mirković), Perić. Trener: Slobodan Starčević.