Fudbaleri Krupe i više nego zasluženo su savladali Gošk iz Gabele sa 3:0 u okviru 6. Kola Premijer lige BiH. Ovim trijumfom izabranici trenera Branislava Krunića došli su do druge pobjede u sezoni I do devetog boda na svom kontu.

Tokom svih 90. minuta domaćin je bio bolji rival, a Koljić je već u 4. Minutu svojim sedmim golom u sezoni dao nagovijestiti kakav će biti ishod ovog meča. Do kraja poluvremena gledali smo prilično izjednačenu utakmicu sa po nekoliko prilika na obje strane, a treba izdvojiti pokušaj Aletića u 28. Minutu, kada je iz povoljne prilike šutirao pored gola Kutića.

U nastavku meča još dva gola Krupe, prvo je pogodio Crnov u 58. Minutu, prelijepim pogotkom iz okreta sa desetak metara, a 11 minuta kasnije I najbolji pojedinac meča Slobodan Milanović kada je krunisao sjajnu akciju Krupe za siguran i ubjedljiv trijumf domaćina 3:0.

KRUPA – GOŠK 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Koljić (4), 2:0 Crnov (58), 3:0 Milanović (69). Stadion: FK Krupa. Gledalaca: 700. Sudija: Slađan Došlo (Istočno Sarajevo) 7. Pomoćnici: Moamer Čaušević (Sarajevo) i Čedomir Vićić (Ugljevik). Delegat: Mirko Milošević (Zvornik). Žuti kartoni: Handžić, Makitan (Krupa), Grvala, Bošković, Zolj (Gošk).

Krupa: Kutić 7, Makitan 7, Koljić 7,5, Puzigaća 7, Marjanović 7, Nikodijević 7 (od 83. Ilić -), Marić 7, Handžić 7 (od 77. Nikolić-), Milanović 7,5, Maksimović 7, Crnov 7,5 (od 72. Redžić -). Trener: Branislav Krunić.

Gošk: Kozić, Čolić 6,5, Bošković 6, Hasanhodžić 6, Ereiz 6 (od 46. Grvala 6), Aletić 6  (od 61. Ramić 6), Kulović 6 (od 71. Anković -), Đajić 6, Raguž 6,5, Zolj 6, Hajdarević 6. Trener: Feđa Dudić.