Krunić na klupi, Željo gubi, Krunić u igri i eto boda! Tako bi se u najkraćem mogao opisati duel Drine i Željezničar Sport Team odigran u Zvorniku, koji je na kraju završio podjelom bodova (1:1).

Mogao je domaćin do vodstva u 23. minutu, ali kazneni udarac promašio je Danijel Ćulum.

U nastavku ipak, domaćin svoju bolju igru kapitalizuje pogotkom Jokića u 51. minutu, a nekoliko momenata prije toga, veliku priliku za goste iz Banjaluke propustio je Marković.

Ipak, trener -igrač Branislav Krunić u 60. minutu ulazi u igru, a već 13 minuta kasnije donosi izjednačenje! Prošao je po lijevoj trani, ušao u šesnaesterac, vagnuo Vićića i poslao loptu u mrežu. Naravno da zadovoljniji mogu biti gosti, kojima je ovo prvi bod u gostima u eliti Srpske.

DRINA (Z) – ŽELJEZNIČAR SPORT TEAM 1:1 (0:0)

Strijelci: 1:0 Jokić (51), 1:1 Krunić (73). Stadion: Gradski. Gledalaca: 200. Sudija: Stojan Vukota. Pomoćnici: Božidar Rustić (oba iz Gradiške) i Slaven Tatić (Srbac). Delegat: Miroslav Vuković (Gacko). Kontrolor: Brane Jekić (Doboj). Žuti kartoni: Kostić, Stjepanović (Drina), Šaula (Željezničar Sport Team).

Drina (Z): Vićić, Majlović, Musić, Vasiljević, Stjepanović, Kikić, Stupar (od 45. Dukić), Jokić, Kostić (od 83. Krstić), Molerović (od 65. Marković), Ćulum.

Željezničar Sport Team: Kukrika, Čolić, Pavlović, Šaula, Bosančić, Marković, Jokanović (od 90. Šatara), Malić, Petković, Bilal, Kuzmanović (od 60. Krunić).