Nakon 20. odigranog kola, fudbaleri Borca povećali su prednost u odnosu na drugoplasiranu Slogu na velikih 8 bodova.

Ekipa iz Gornjeg Crnjelova, neočekivano je poražena na gostovanju u Derventi, od  Tekstilca sa minimalnih 1:0. Gol odluke postigao je Despotović u 61. minutu.

Borac je tek u drugom dijelu slomio otpor Zvorničana i to golom Žeravice u 60. minutu.

Puno uzbuđenja viđeno je u završnici utakmice Kozara – Slavija. Gosti su uspjeli da izjednače u 88. minutu, da bi u trećem minutu sudijeske nadoknade, domaći tim stigao do cijelog plijena i to preko Šakića.

Slavija je u Prijedoru stigla do boda u sudijskoj nadoknadi, preko iskusnog Kokota.

Željezničar Sport Team bez većih problema, slavio je protiv Modriče, a Podrinje je teže nego što se očekivalo stiglo do bodova protiv Mrkonjićana.