Na “Rosuljama” mogu da slave! Prvi dio sezone u Područnoj ligi Banjaluka okončali su zasluženo na prvom mjestu. A sezonu su okončali u Česmi pobjedom protiv Rekreativa (1:3). Sve je bilo gotovo nakon 30-ak minuta igre. Tri prelijepa pogotka, od kojih se ne zna koji je ljepši. Ivić se specijalizovao za golove sa tv špica i takav je postigao u 9. minutu, a šta tek reći za Šervalov u 25. minutu. Bila je to bomba koju ni dva golmana ne bi zaustavila. Treći pogodak Pejakovića iz izrađene akcije i brzog kontranapada kao iz udžbenika. Rekre je zaigrao u nastavku, sa dvije izmjene pojačao je pritisak i to je rezultiralo pogotkom Orašanina, a bilo je još nekoliko prilika da se utakmica vrati u neizvjesnije vode. Ono što je bacilo sjenu na uspjeh Krajine je svakako bespotreban crveni karton Slavena Karamehića u 67. minutu, nakon prigovora na jednu odluku sudije Docića. Uslijedila je psovka i put u svlačionicu.

REKREATIVO – KRAJINA 1:3 (0:3)

Strijelci: 0:1 Ivić (9), 0:2 Šerval (25), 0:3 Pejaković (39), 1:3 Orašanin (70). Stadion: “dr Nele Karajlić”. Gledalaca: 100. Sudija: Milan Docić. Pomoćnici: Aleksandar Milaković i Dario Đurđević. Delegat: Darko Novković. Žuti kartoni: Jokić (Rekreativo), Ivanišević, O. Jakovljević (Krajina). Crveni karton: Slaven Karamehić (Krajina) u 67. minutu.

Rekreativo: Đurica, Arbutina, Jokić, Marković, Radonjić (od 67. Đurđević), Mitrović, Jeličić (od 46. Orašanin), Ponjavušić, Vukoja (od 46. Đurić), Bodo, Radaković.

Krajina: Krčić, S. Jakovljević (od 72. Jukić), Milanović, O. Jakovljević  (od 77. Medić), Ivić (od 81. Palačković), Pejaković, Šerval, Latinović, Karamehić, Ivanišević, Tadić.