Kozara je ostala neporažena u Janji!

Podrinje iako juri tu šestu poziciju nije uspjelo da nađe put do mreže odličnog Ilića, pa je na kraju susret završen bez pobjednika, ali i bez golova (0:0).

U prvom poluvremenu malo toga za vidjeti. Umor od igranja utakmica u zgusnutom rasporedu je učinio svoje kod obe ekipe, domaćini su imali blagu inicijativu, dok je Kozara uspješno parirala. Izglednijih šansi nije bilo, tek biljježmo pokušaj Hadžića i uspješnu intervenciju Ilića polovinom poluvremena.

Odlično Kozara otvara drugo poluvrijeme i već u 46. minuti Paštar upošljava Kremenovića koji izlazi sam pred golmana domaćih Đurića, ali šalje loptu preko gola. Malo kasnije zamalo neprecizno šutira Kovačević. Uzvraćaju domaći preko Hadžića, odgovara Mirković jakim šutem sa dvadeset metara pored gola, ali se rezultat ne mijenja do kraja utakmice.

PODRINJE – KOZARA 0:0

Stadion: FK Podrinje. Gledalaca: 200. Sudija: Siniša Lazić (Prijedor). Pomoćnici: Željko Čelica (Kozarska Dubica) i Milan Todorović (Doboj). Delegat: Radenko Borić (Milići). Kontrolor: Goran Muharemović (Istočno Sarajevo).

Podrinje: Đurić, Berbić, Jusufović, Barjektarević (od 67. Redžić), Đokić, Vujić, Hadžić, Arnautović, Božić, Došlo (od 60. Lazić), Karjašević (od 79. Pavić).

Kozara: Ilić, Kovačević, Raspudić, Petrović, Kovljen (od 69. Zečević), Radoja, Mirković, Petković (od 90. Pucarević), Stjepanović, Džombić (od 30. Kremenović), Paštar.