Fudbaleri Kozare pobjednici su memorijalnog turnira “Hatić – Ališić” u Dubravama! Prvoligaš iz Gradiške u finalu je savladao domaćina Dubrave sa 2:0. Dan ranije u polufinalnom meču izabranici trenera Vuleta Trivunovića bili su bolji od Željezničar Sport Team sa 4:2.

Ponovo je šef stručnog štaba Trivunović na teren izveo kombinovane ekipe u oba poluvremena. Lolić je prvi zaprijetio golu Dubrava u 10. minutu, a malo zatim šut isprobava i Glišić. Iako je Kozara bolji protiivnik, sredinom poluvremena Berić iz slobodnog udarca testira golmana Ilića, koji krajnjim naporom izbacuje loptu u korner, nakon kojeg je Nježić zamalo neprecizan. Ipak, u 28. minuti bolju igru Kozare materijalizuje Lolić koji sjajnim šutem pogađa mrežu Dubrava za vođstvo od 1:0. Pet minuta kasnije, odlična akcija Kozare, Radoja na vrhu šesnaesterca upošljava natrčalog Petkovića koji postiže gol i povećava vodstvo Kozare.

U drugom poluvremenu, nešto mirnija igra na obe strane, uz nekoliko izmjena na obe strane i rezultat se do kraja ne mijenja.

Treba istaći da je za najboljeg fudbalera turnira proglašen mladi fudbaler Kozare Slobodan Gvozden.

U meču za treće mjesto drugoligaš Laktaši savladali su kombinovani tim Željezničar Sport Team sa 2:0.