Kozara je minimalnim rezultatom savladala Podrinje iz Janje u 2 kolu Prve lige Republike Srpske i tako i dalje ima 100 odstotan učinak. Dva minimlaca, ali šest bodova!
Kozara je odlično ušla u meč. Stvarala je šanse, ali nije bilo realizacije. U 3. minutu Dejan Glišić je ušao u kazneni prostor, gdje ga je srušio Marko Jevtić ,a glavni sudija Drinić je pokazao na bijelu tačku. Nepisano fudbalsko pravilo jeste da onaj nad kojim je napravljen prekršaj ne šutira penal. Glišić ga se nije držao, i šalje loptu visoko preko gola!
U 41. minutu Vladimir Kremenović je pobjegao neopreznoj obrani gostiju, izašao sam ispred golmana Avramovićem, dobro šutirao, ali je prečka bila saveznik gostiju iz Janje. U posljednjoj minuti prvog dijela Kozara je došla do gola. Neven Bunić prolazi po desnoj strani, oštro centrira u peterac, gdje je najsnalažljiviji Dejan Glišić, koji glavom pogađa mrežu gostiju. U 51. minutu Srboljub Jandrić fantastično proigrava Milana Šakića koji se našao u dobroj prilici, napravio potez viška i prilika je propala. U 84.  minutu Podrinje ostaje sa igračem manje, jer je Marko Jevtić dobio direktan crveni karton i to zbog vrijeđanja sudije. U 92. minutu Neven Bunić je ubacio sa desne strane, sjajno je skočio Milan Šakić, spustio loptu za Milovana Novakovića koji je u padu šutirao s pet metara, ali je Avramović odlično intervenisao.
Sav prihod od prodanih ulaznica, njih 350 ili 1. 400 KM ići će za liječenje Vladimira Borkovića. Uprava FK Kozara zahvaljuje svima na učešću u akciji za pomoć svom sugrađaninu i želi mu da uspije u svojoj borbi sa teškom bolesti.

KOZARA – PODRINJE 1:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Glišić (45). Stadion: Gradski. Gledalaca: 400. Sudija: Velimir Drinić (Modriča). Pomoćnici: Dragan Keranović (Prijedor) i Sreten Udovičić (Prijedor). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica). Žuti kartoni: Kondić, Stjepanović (Kozara), Guzijan, Arnautović, Đokić (Podrinje). Crveni karton: Marko Jevtić (Podrinje) u 85. minutu.
Kozara: Ilić, Paštar, Petrović, Šakić, Lolić (od 61. Petković), Kremenović (od 46. Novaković), Glišić, Jandrić, Bunić, Stjepanović, Kondić.
Podrinje: Avramović, Zarić, Guzijan, Jevtić, Došlo (od 74. Rakić), Đokić (od 68.  Lupić), Vujić , Hadžić, Arnautović (od 56.  Zekić), Janjić, Karjašević.