Prvi snajperista regionalnog Zapada Stevo Kovačević srušio je Lauš. Još jedna maestralna partija napdača Partizana koji je sa dva pogotka svom timu donio nova tri boda, a sebi priskrbio 17. gol u sezoni!

Pogodio je u 32. minutu, i sa tim rezultatom se završilo prvo poluvrijeme. Benjamin Delismajlović je povećao prednost kostajničana u 61. minutu, a goste je dotukao ponovo Kovačević samo dva minuta kasnije. Sve što su banjalučani uspjeli uraditi jesu dva pogotka u samom finišu meča preko Jorgića i Miljkovića, ali snage, niti vremena za preokret više nije bilo.

Partizan je sa ovom pobjedom došao na četvrtu poziciju sa 23 boda, dok je Lauš skliznuo na 13. mjesto sa svega 15 bodova.

PARTIZAN – LAUŠ 3:2 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kovačević (32), 2:0 B. Delismajlović (61), 3:0 Kovačević (63), 3:1 Jorgić (86), 3:2 Miljković (88). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Jaškić. Pomoćnici: Miran Kolar i Milan Basrak (svi iz Prijedora). Delegat: Bojan Milanković (Kozarska Dubica). Kontrolor: Radenko Kukavica (Novi Grad). Žuti kartoni: Kovačević, A. Delismajlović (Partizan), Moconja, Miljković, Bojić (Lauš).

Partizan: Slijepčević, Grbić, B. Delismajlović, Tintor, Kovačević, Knežević, A. Delismajlović, Tomić, Slijepac, Graonić (od 80. Borojević), Zec.

Lauš: Moconja, Đurić, Dobraš, Bošnjak, Cunjak, Papić, Rezniček (od 71. Galić), Žutić, Nikolić, Miljković, Bojić (od 71. Jorgić).