Imao je svoj šou Stevo Nikolić na meču sa Ravni (8:1). Napadač Partizana šest puta je pogodio mrežu Vujanovića, i to u do 56. minuta, a onda je napustio igru! Samo u prvom poluvremenu pet puta je zatresao mrežu tima iz Međeđe, a sa ovim učinkom došao je do 28 pogotka u sezoni!

Partizan je došao ovim trijumfom do 37. boda u sezoni, i već za vikend ih očekuje gostovanje kod Gorice. Biće to duel dva najbolja strijelca lige Stanka Malinovića s jedne strane, i Steve Kovačevića s druge. Meč u kojem bi se moglo uživati…..

PARTIZAN – RAVAN 8:1 (5:0)

Strijelci: 1:0 S. Kovačević (10), 2:0 S. Kovačević (17), 3:0 S. Kovačević (27), 4:0 S. Kovačević (32), 5:0 S. Kovačević (36, penal), 6:0 S. Kovačević (56), 6:1 Marinković (61), 7:1 Kantar (62), 8:1 Slijepac (70). Stadion: FK Partizan. Gledalaca: 50. Sudija: Milan Garić. Pomoćnici: Miloš Kovačević i Mladen Stupar (svi iz Prijedora). Delegat: Rade Pilipović (Novi Grad). Žuti karton: Trkulja (Ravan).

Partizan: Mijić, Slijepčević, Grublješić, Grbić, Zdjelar (od 46. Kantar), B. Delismajlović, S. Kovačević (od 60. Slijepac), Knežević, R. Kovačević, A. Delismajlović, Zec (od 40. Majkić).

Ravan: Vujanović, Trkulja, Gačić, Trbojević, Borenović, Goga, Burazor, Jerić, Misimović, Blagojević, Marinković.