Fudbaleri Mladosti jesen su završili trijumfom, i to ubjedljivim kod kuće protiv Brda (3:0). Ovom pobjedom izabranici Branka Ponirca sa 22 boda nalaze se u gornjem dijelu regionalnog Zapada.

Prv pogodak postigao je Kršić, bila je to brza kontra domaćina, a najbolji strijelac Mladosti realizovao je rutinski za 1:0 u sedmom minutu.

Mogao je domaćin mnogo ranije riješiti pitanje pobjednika, ali ipak u finišu meča sa dva pogotka postavlja stvari na svoje mjesto.

Prvo je Stupar na asistenciju Kršića u 82. minutu izašao sam ispred Čauševića, zaobilazi ga i pogađa za 2:0. Treći gol ponovo kontranapad Mladosti u 90. minutu, “rezervista” radivojević pogađa za uvjerljiv trijumf Mladosti.

MLADOST (KV) – BRDO 3:0 (1:0)

Strijelci: 1:0 Kršić (7), 2:0 Stupar (82), 3:0 Radivojević (90). Stadion: FK Mladost. Gledalaca: . Sudija: Vladimir Ančić. Pomoćnici: Slaviša Jovanić i Mirko Vojvodić (svi iz Prnjavora). Delegat: Zoran Petrović (Banja Luka). Žuti kartoni: Stupar (Mladost), Ibričić, Kaltak (Brdo).

Mladost (KV): Kutić, Žarić, Vučenović, Janković, M. Tepić, Kršić (od 89. Muždekić), Mušanović (od 73. A. Tepić), Jurić (od 70. Radivojević), Đaković, Đukić, Stupar.

Brdo: Čaušević, Mešić, Harambašić, Borovac, Đug, Miljević, Hadžimuratović, Kaltak, Aleksić, Grbić (od 87. Karupović), Ibričić.