Sloga i Laktaši su podijelili bodove u okviru 25. kola na drugoligaškom Zapadu odigravši 1:1. Terensku inicijativu na utakmici imali su gosti koji su prvi došli do gola. Igrao se 51. minut kada je Aleksa Radetić zatresao mrežu Srpčana za vođstvo svog tima. Domaći uzvraćaju četiri minute poslije. Strijelac je bio Srđan Ugren iz slobodnog udarca sa nekih 20-ak metara. To je bilo sve za današnju utakmicu. Laktašima se ponovo izmakla pobjeda, a kumovale su kao i mnogo puta dosad vlastite greške. U narednom kolu Sloga će u goste Jedinstvu, dok će Laktaši na svom terenu igrati protiv Borca.

SLOGA (S) – LAKTAŠI 1:1 (0:0)

Strijelci: 0:1 Radetić (51), 1:1 S. Ugren (55). Stadion: FK Sloga. Gledalaca: 100. Sudija: Darko Vukojević (Doboj). Pomoćnici: Marko Maksimović (Modriča) i Mirko Mirić (Šamac). Delegat: Borislav Grahovac (Kozarska Dubica).

SLOGA (S): Babić D, Kutić, S. Ugren, Ilić, R. Babić, Vindžanović, Savić, Nježić (od 69. Grbić), Zukanović, M. Ugren, Janković (od 64. Malbašić).

LAKTAŠI: Lakić, Telić, Šipovac, Trninić, Radetić, Stamenković, Erceg, O. Savić (od 55. Bo. Keleman), Lekić (od 79. Sukara), S. Savić, Br. Keleman.